W czym mogę Ci pomóc?

Witam Cię na mojej stronie:)

Nazywam się Anna Godula, jestem fizjoterapeutą uroginekologicznym, a także dziecięcym (o tym więcej przeczytasz tutaj: www.fizjomedica.wroclaw.pl).

We Wrocławiu prowadzę własny gabinet – FizjoMedica Fizjoterapia Kobieca i Dziecięca oraz współpracuję z gabinetem Stepmed w Trzebnicy (www.stepmed.pl).

Prywatnie jestem Mamą 3 chłopców i wiem jak dużo czasu potrzeba, aby powrócić do dobrej, pełnej formy po porodzie. Gdybym wcześniej wiedziała to, co wiem dzisiaj, nie pobiegłabym 13 lat temu po pierwszym porodzie na zajęcia, na których robiłam dziesiątki brzuszków. Powrót do formy po urodzeniu dziecka to długi – zwykle około 10 miesięczny okres łagodnej, zrównoważonej, świadomej pracy ze swoim ciałem.

Nasze ciało jest inne przez cały okres karmienia piersią. Tkanki są bardziej miękkie i podatne na urazy. Osłabiona ściana brzucha oraz osłabione mięśnie dna miednicy niosą za sobą wielkie ryzyko przeciążenia i bólu kręgosłupa. Gdy do tego dołożymy zbyt intensywny trening, powikłania mogą być daleko idące. Najgorsze, że takie problemy jak nietrzymanie moczu, opadanie narządu rodnego nie będą objawiać się tu i teraz, a dadzą znać o sobie za kilka lat. Prawidłowo prowadzony trening daje ogromną szansę na uniknięcie tych problemów.

I taką wiedzę połączoną z praktyką przekazuję moim pacjentkom.

Ponadto pomagam Paniom w problemach bólowych różnego rodzaju – gównie okolic kręgosłupa, dna miednicy, jamy brzusznej. Dla Pań, które podejmują decyzję o dodatkowej pracy w domu, aby utrwalić efekty terapii, układam treningi, nagrywam instruktażowe filmiki. Tak, aby łatwo można było przeprowadzić ćwiczenia nawet na niedużej powierzchni bez specjalnego sprzętu.

Zapraszam 🙂