Parę słów o mnie i moim podejściu do terapii

Witaj na mojej stronie

Kim jestem?

Jestem fizjoterapeutą uroginekologicznym i zajmuję się kompleksową terapią kobiet.

Jestem absolwentką wydziału fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Tam zaczęła się, ta cała historia się zaczęła. Wciąż się szkolę, zgłębiam wiedzę, doskonale umiejętności.

Bo ta droga, chyba nie ma końca „Wiem już wszystko”

Jestem mamą 3 chłopaków, którzy przyszli na świat drogą cięć cesarskich. Wiem ile pracy, zaangażowania kosztuje przywrócenie dobrej kondycji i siły w ciele po trzech ciążach. Jak wiele cierpliwości potrzeba w pracy z rozstępem mięśni brzucha, czy pracy z blizną. Ile zajmuje reedukacja dna miednicy. I wiem także, jak frustrujące mogą być dolegliwości związane z dysfunkcyjnym dnem miednicy.

Jak pracuję?

W mojej pracy staram się pokazać kobietom, jak ważne jest podejście kompleksowe. Że nie wystarczy

  • Tylko ćwiczyć
  • Tylko dobrze się odżywiać
  • Tylko się wysypiać
  • Tylko dbać o stronę emocjonalną naszego życia….

To czyni perspektywę do działań długofalowych, a nie podejmowania chwilowych skoków z dietami, zrywami treningowymi etc. Trzeba połączyć działania, w jedna spójna całość i patrzeć w przyszłość.

Zadać sobie pytanie-jak będę się chciała czuć w swoim ciele za 20-30-40 lat?

Uważam, że każda z nas zasługuje na to, aby dobrze wyglądać. Aby być pełną energii, sprawną i uśmiechniętą. Każda z nas ma prawo do dbania o siebie, pracy nad swoim ciałem, nad sobą. Ale też każda z nas potrzebuje wsparcia, motywacji, edukacji. Również wsparcia fizjoterapeuty uroginekologicznego.

Prywatnie jestem żoną, mamą, właścicielką dwóch psiaków i dwóch świnek morskich. Kocham przyrodę, długie spacery, siedzenie i gapienie się przed siebie, aktywność ruchowa, jogę, trening siłowy najlepiej pod okiem dobrego trenera.