Poznajmy się!

Nazywam się Anna Godula. Jestem fizjoterapeutą uroginekologicznym

Anna Godula Fizjoterapeuta uroginekologiczny fizjoterapeutka uroginekologiczna

Jestem absolwentką Wydziału Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego. W mojej pracy zawodowej zajmuję się zdrowiem kobiet i dzieci.

Moją misją jest wspieranie i niesienie pomocy kobietom. Pomagam w leczeniu problemów uroginekologicznych, w przygotowaniu do porodu, w powrocie do dobrej formy po porodzie.

Wspieram kobiety w pracy nad swoim ciałem, motywuję, uczę jak dbać o dobrą formę, sprawność w sposób świadomy i bezpieczny dla ciała.

Jestem właścicielką Gabinetu Fizjoterapii Kobiecej i Dziecięcej. Łączę w nim pracę z kobietami i pracę z dziećmi. Przyjazna, kameralna atmosfera daleka od typowej sali gimnastycznej, czy gabinetu medycznego sprzyja pracy z ciałem.

Stronę gabinetu dla dzieci prowadzę pod adresem fizjomedica.wroclaw.pl

FizjoMedica Rehabilitacja Niemowląt i Dzieci

Prywatnie jestem żoną, mamą trójki chłopców, właścicielką dwóch psiaków. Sama jestem po trzech cięciach cesarskich. Wiem ile pracy kosztuje przywrócenie dobrej kondycji i siły w ciele po trzech ciążach. Wiem jak wiele cierpliwości potrzeba w pracy z rozstępem mięśni brzucha, czy pracy z blizną. Wiem ile zajmuje nauka prawidłowej pracy z dnem miednicy. Wszystko po to, aby w przyszłości uniknąć problemów uroginekologicznych, takich jak nietrzymanie moczu.

Jestem wielką fanką zdrowego żywienia. Dziś już wiem, że żadna dieta nie jest skuteczna na dłuższą metę. Potrzeba jest zmiana nawyków żywieniowych. Dlatego współpracuję z dietetykiem www.klinika-diety.pl.

Uważam, że każda z nas zasługuje na to, aby dobrze wyglądać. Aby być pełną energii, sprawną i uśmiechniętą. Każda z nas ma prawo do dbania o siebie, pracy nad swoim ciałem, nad sobą. Ale też każda z nas potrzebuje wsparcia, motywacji, edukacji. Wsparcia fizjoterapeuty uroginekologicznego. Tak aby wiedzieć, w jakim kierunku idzie i uzyskane efekty były trwałe.