Poznajmy się!

Witam Cię na mojej stronie:)

Nazywam się Anna Godula. Jestem fizjoterapeutą uroginekologicznym, a także dziecięcym (o tym więcej przeczytasz na www.fizjomedica.wroclaw.pl). 

Anna Godula Fizjoterapeuta uroginekologiczny fizjoterapeutka uroginekologiczna

Jestem absolwentką Wydziału Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego. W mojej pracy zawodowej zajmuję się zdrowiem kobiet i dzieci.

Prywatnie jestem żoną, mamą trójki chłopców, właścicielką dwóch psiaków. Sama jestem po trzech cięciach cesarskich. Wiem ile pracy kosztuje przywrócenie dobrej kondycji i siły w ciele po trzech ciążach. Wiem jak wiele cierpliwości potrzeba w pracy z rozstępem mięśni brzucha, czy pracy z blizną. Wiem ile zajmuje nauka prawidłowej pracy z dnem miednicy. Wszystko po to, aby w przyszłości uniknąć problemów uroginekologicznych, takich jak nietrzymanie moczu.

Nasze ciało jest inne przez cały okres karmienia piersią. Tkanki są bardziej miękkie i podatne na urazy. Osłabiona ściana brzucha oraz osłabione mięśnie dna miednicy niosą za sobą wielkie ryzyko przeciążenia i bólu kręgosłupa. Gdy do tego dołożymy zbyt intensywny trening, powikłania mogą być daleko idące. Najgorsze, że takie problemy jak nietrzymanie moczu, opadanie narządu rodnego nie będą objawiać się tu i teraz, a dadzą znać o sobie za kilka lat. Prawidłowo prowadzony trening daje ogromną szansę na uniknięcie tych problemów.

I taką wiedzę połączoną z praktyką przekazuję moim pacjentkom.

Ponadto pomagam Paniom w problemach bólowych różnego rodzaju – gównie okolic kręgosłupa, dna miednicy, jamy brzusznej. Dla Pań, które podejmują decyzję o dodatkowej pracy w domu, aby utrwalić efekty terapii, układam treningi, nagrywam instruktażowe filmiki. Tak, aby łatwo można było przeprowadzić ćwiczenia nawet na niedużej powierzchni bez specjalnego sprzętu.

Jestem wielką fanką zdrowego żywienia. Dziś już wiem, że żadna dieta nie jest skuteczna na dłuższą metę. Potrzeba jest zmiana nawyków żywieniowych. Dlatego współpracuję z dietetykiem www.klinika-diety.pl.

Uważam, że każda z nas zasługuje na to, aby dobrze wyglądać. Aby być pełną energii, sprawną i uśmiechniętą. Każda z nas ma prawo do dbania o siebie, pracy nad swoim ciałem, nad sobą. Ale też każda z nas potrzebuje wsparcia, motywacji, edukacji. Wsparcia fizjoterapeuty uroginekologicznego. Tak aby wiedzieć, w jakim kierunku idzie i uzyskane efekty były trwałe.

Zapraszam 🙂

Stronę gabinetu dla dzieci prowadzę pod adresem fizjomedica.wroclaw.pl

FizjoMedica Rehabilitacja Niemowląt i Dzieci