Poznajmy się!

Witam Cię na mojej stronie:)

Nazywam się Ania. Jestem fizjoterapeutą uroginekologicznym, zajmuję się terapią kobiet. Jestem także fizjoterapeutą dziecięcym (ale o tym więcej przeczytasz na www.fizjomedica.wroclaw.pl). 

Jestem absolwentką Wydziału Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego, ale to był początek mojej zawodowej drogi. Wciąż się szkolę, zgłębiam wiedzę, doskonale umiejętności.

Moją Misją

jest wspieranie kobiet w kompleksowym podejściu do zdrowia

oraz

budowanie świadomości w podejsciu do kwestii zdrowia intymengo.

Prywatnie jestem żoną, mamą trójki chłopców, właścicielką dwóch psiaków i trzech świnek morskich. Kocham przyrodę, długie spacery, aktywność ruchowa, jogę, trening siłowy – koniecznie pod okiem dobrego trenera.

Jestem po trzech cięciach cesarskich. Wiem ile pracy kosztuje przywrócenie dobrej kondycji i siły w ciele po trzech ciążach. Wiem jak wiele cierpliwości potrzeba w pracy z rozstępem mięśni brzucha, czy pracy z blizną. Wiem ile zajmuje nauka prawidłowej pracy z dnem miednicy. Wszystko po to, aby w przyszłości uniknąć problemów uroginekologicznych, takich jak np. nietrzymanie moczu, czy bolesne współżycie i wiele innych.

Jestem wielką fanką zdrowego odżywiania. Dziś już wiem, że żadna dieta nie jest skuteczna na dłuższą metę. Potrzeba jest zmiana nawyków żywieniowych. Dlatego współpracuję z dietetykiem https://www.healthymenu.pl/

Uważam, że każda z nas zasługuje na to, aby dobrze wyglądać. Aby być pełną energii, sprawną i uśmiechniętą. Każda z nas ma prawo do dbania o siebie, pracy nad swoim ciałem, nad sobą. Ale też każda z nas potrzebuje wsparcia, motywacji, edukacji. Również wsparcia fizjoterapeuty uroginekologicznego. Tak aby wiedzieć, w jakim kierunku idzie i by uzyskane efekty były trwałe.

Zapraszam 🙂

Stronę gabinetu dla dzieci prowadzę pod adresem fizjomedica.wroclaw.pl

FizjoMedica Rehabilitacja Niemowląt i Dzieci