Opieka okołoporodowa

Poród jest jednym z najważniejszych momentów w życiu kobiety. Jest to także bardzo trudny czas, który wymaga wiele wysiłku i w ogromnym stopniu wpływa na emocję oraz psychikę matki. Właśnie dlatego tak ważna jest prawidłowa opieka okołoporodowa, która umożliwia powrót do formy i pomoże przejść przez wysiłek porodu oraz proces gojenia.

Opieka okołoporodowa stanowi pomoc pozwalającą kobietom w ciąży radzić sobie z bólem oraz obrzękami podczas ciąży i wspomaga późniejszą regenerację. Ćwiczenia mają na celu przyspieszenie powrotu do formy oraz normalnego funkcjonowania. Nasi specjaliści wykazują się zrozumieniem i empatią, dzięki czemu zapewniają pacjentkom psychiczne wsparcie.

Każda pacjentka, która ma chce potrzebuje opieki okołoporodowej, może skorzystać oferty, którą przygotował mój gabinet fizjoterapii kobiet oraz uroginekologii, mieszczący się we Wrocławiu. Udzielana jest pomoc związana z dolegliwościami bólowymi, pomoc w powrocie do formy, wykonywana jest gimnastyka dla kobiet w ciąży lub połogu, czy praca z blizną.

PIERWSZA WIZYTA PO PORODZIE, DO 8 TYGODNI MOŻE ODBYĆ SIE SIĘ W ZACISZU DOMOWYM`

https://kobieca-fizjoterapia.pl/z-mysla-o-kazdej-mamie/